Kampnr | Dato | Tid | Række/Pulje | Hjemme | Ude | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
07. maj
18:00
Brøndby Strand IK
BK Avarta
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
08. maj
18:30
Brøndby Strand IK
Hedehusene Independents
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
12:00
Bosna IF
Football Club Albertslund (1)
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. maj
13:00
Bosna IF
Taastrup FC (2)
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brøndby Strand IK
BSF
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:00
Brøndby Strand IK
Gladsaxe-Hero BK
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
12. maj
12:30
Brøndby Strand IK
Albertslund BS 72
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
14. maj
18:00
Bosna IF
Oversidder
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
15. maj
19:00
Bosna IF
Albertslund IF
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
16. maj
19:00
Brøndby Strand IK
Ishøj IF
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
18. maj
10:00
Vester Fodbold
Jyllinge FC
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
18. maj
12:00
Brøndby Strand IK
VG Fodbold
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
21. maj
18:00
Brøndby Strand IK
B. 1973, Herlev
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:00
Brøndby Strand IK
Brede IF
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
22. maj
18:30
Brøndby Strand IK
Kr. Værløse IF (1)
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Brøndby Strand IK
Herlev IF
Serie 2 Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
25. maj
13:00
Bosna IF
Mladost IF
Serie 4A - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
26. maj
12:00
Brøndby Strand IK
Nivå-Kokkedal FK
U12 Drenge 2 8:8 (12) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
28. maj
18:00
Bosna IF
Nødebo IF
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|
|||||||||||||||||||
29. maj
18:30
Brøndby Strand IK
Roskilde Boldklub
U14 Drenge 1 (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
29. maj
19:00
Bosna IF
Orient GI
8:8 Herresenior 2 (motionsrækken) - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
01. jun
10:00
Vester Fodbold
VB 1968
8:8 Herresenior 1 - Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
01. jun
12:00
Brøndby Strand IK
Herstedøster IC
Serie 4B - Forår Pulje 3
|
|||||||||||||||||||
03. jun
18:30
Brøndby Strand IK
Torslunde-Ishøj IF
8:8 M+32 2 - Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
04. jun
18:00
Brøndby Strand IK
BSF (2)
U11 Drenge 3 8:8 (13) Forår Pulje 4
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:00
Brøndby Strand IK
FC Rudersdal
8:8 U14 Piger (10) Forår Pulje 2
|
|||||||||||||||||||
05. jun
18:45
Grønne Stjerne
Torpedo Vestegnen
8:8 M+40 1 - Forår Pulje 1
|